GlobVenture

uważność w praktyce

Wakacje Mindfulness

Wakacje z medytacją mindfulness, czyli wyjazdy połączone z kursem uważności i elementami jogi to zupełnie nowy rodzaj odpoczynku, takiego prawdziwego, zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Czy wycieczki objazdowe, albo leżenie w all inclusive przynosi nam relaks i błogostan? Zamiast cieszyć się chwilą, obserwować przyrodę, poznawać nowych ludzi i kulturę, my wrzucamy kolejne selfi na instagrama, piszemy post na facebooka, pijemy drinki w hotelowym barze, sprawdzamy email, dzwonimy do znajomych, gonimy za atrakcjami, zwiedzamy na siłę i jeszcze Ci denerwujący współtowarzysze… wspomniałem już o płaczących dzieciach w samolocie, które popsuły nam urlop zanim się zaczął? To wszystko zajmuje nasze myśli przez większą część dnia, gdy teraźniejszość mija niezauważona, my pozwalamy władać naszemu ego.

Forma odpoczynku jaką oferujemy to wyjazd wakacyjny z kursem medytacji mindfulness. Codzienne zajęcia z jogi i medytacja mindfulness pozwalają poznać nam nową kulturę, miejsca, a zarazem formę patrzenia na świat. Po powrocie do kraju, pracy i innych zobowiązań, jesteśmy wypoczęci, a codzienna medytacja mindfulness przychodzi nam z łatwością!

Sprawdź pełną ofertę kursów i wakacji mindfulness – TUTAJ!


Dodaj komentarz