GlobVenture

kursy i warsztaty mindfulness

Medytatorzy GlobVenture

Projekt https://globventure.pl/ to uważne usługi dla firm i osób indywidualnych. Kursy, szkolenia, warsztaty, prelekcje, wyjazdy wakacyjne, lekcje jogi i sesje medytacji… aż w końcu cały wachlarz usług mindful business – wszystko co skupia się wokół praktyki rozwoju uważności. Przekazujemy wyselekcjonowane i wypróbowane na własnych głowach formy medytacji, takie jak uważność czyli mindfulness, vipassana, samatha, mantry, saranagati joga i wiele innych!

Zobacz także naszą drugą stronę zdrowyumysl.eu

“Mindfulness jest moim życiem, zarówno prywatnym jak i zawodowym. Na przestrzeni lat prowadziłem zajęcia m.in. w Tajlandii, Indiach, Meksyku, Belize, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji, Węgrzech, Turcji i Gruzji. Zdobywałem także doświadczenie w biznesie. Na bazie tej wiedzy dzisiaj prowadzę szkolenia dla firm, branży turystycznej, uczelni i klienta indywidualnego

Uczę medytacji mindfulness – uczę jak żyć pełnią świadomego życia. „

~Tomasz

Tomasz Lipowski, trener uważności i praktyk biznesu – zobacz profil na LinkedInspecjalizuję się w nauczaniu medytacji i usługach business consultingu opartych o praktykę uważności. Medytację Mindfulness – Vipassanę studiowałem i praktykowałem w centrum medytacyjnym Wat Tam Wua w Tajlandii. Po za codzienną praktyką duchową, jestem także aktywny biznesowo, co pomaga mi łączyć, pozornie, dwa różne światy. Moją ulubioną formą praktyki medytacji jest medytacja chodzona. Wiedzę na temat jogi, religii, psychologii, filozofii, pracy umysłu, a wreszcie duchowości pozyskiwałem od nauczycieli w Indiach, Europie oraz Azji Południowo – Wschodniej. Teoretycznie wspieram się również zasobami z różnych centrów medytacyjnych na całym świecie oraz wiedzą pozyskiwaną od joginów i nauczycieli pracujących w różnych nurtach i z różnymi narzędziami. Dlatego również sam w swojej pracy łączę różne style szeroko pojętej „jogi”, są to m.in. Vipassana Yoga, Mindfulness Yoga, Karma Yoga, oraz Saranagati Yoga. A także praca z energią i medytacja Metta. Mimo szerokiego wachlarzu narzędzi, zawsze wracam do buddyjskich podstaw… pomaga mi to odnaleźć spokój i zachować czystą oraz szeroką perspektywę. Zobacz także inne moje projekty: www.zdrowyumysl.eu; www.the-umbrella.net.

Marcin Wozich – zobacz profil na facebook – większą część roku stacjonuje w Tajlandii, w Pai. Na ścieżce medytacji od 20 lat, którą kroczy niezmiennie praktykując mindfulness i inne techniki jogi. Marcin całymi latami studiował medytację i zgłębiał zakamarki umysłu nieustannie rozwijając świadomość. Swoją praktykę rozwija w Indiach, Nepalu oraz Tajlandii z joginami z całego świata. Całe przedsięwzięcie wspiera zarówno duchowo, merytorycznie jak i dzieląc się swoim doświadczaniem. Marcin specjalizuje się w jodze opartej na bezpośrednim przepływie energii – Saranagati Yoga. Koniecznie zajrzyj też na blog Marcina, znajdziesz tam dużo ciekawej wiedzy – http://cafesamadhi.com/

Alicja Małgorzata Poloczek – zobacz profil na facebook oraz @paniodjogi – praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w licznych warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. w Mołdawii, Niemczech oraz Indiach. Certyfikat nauczycielski 200 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu (Indie). Od 2016 roku członek Yoga Alliance International.

Sylwia Młyńczak– zobacz profil na facebook oraz instagram– praktykę jogi rozpoczęła w Londynie, próbując odzyskać utraconą równowagę ciała i ducha. Eksperymentowała z różnymi stylami, poszukując najbardziej optymalnego dla siebie, aż trafiła na Baptiste Power Vinyasa Flow. Uważa, że joga jest dla wszystkich, starszych i młodszych, szczupłych i tęższych. Ciała ludzkie różnią się budową, dlatego wykonanie poszczególnych pozycji jest inne dla każdego. Dla niej joga to zjednoczenie ciała i umysłu, styl życia na macie i poza matą. Członkini Joga Alliance International, nauczycielka jogi i rozwoju osobistego.