GlobVenture

kursy i warsztaty mindfulness

Medytatorzy GlobVenture

Projekt https://globventure.pl/ to kursy, szkolenia, warsztaty, prelekcje, a także wyjazdy wakacyjne, lekcje jogi i sesje medytacji indywidualnej – wszystko co skupia się wokół praktyki rozwoju świadomości. Przekazujemy wyselekcjonowane i wypróbowane na własnych głowach formy medytacji, takie jak uważność czyli mindfulness, vipassana, samatha, mantry, saranagati joga i wiele innych!

Zobacz także naszą drugą stronę zdrowyumysl.eu

“Mindfulness jest moim życiem, zarówno prywatnym jak i zawodowym. Na przestrzeni lat prowadziłem zajęcia m.in. w Tajlandii, Indiach, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji czy na Węgrzech. Zdobywałem także doświadczenie w biznesie. Na bazie tej wiedzy dzisiaj prowadzę szkolenia dla firm, branży turystycznej, uczelni i klienta indywidualnego. 

Uczę medytacji mindfulness – uczę jak żyć pełnią świadomego życia. „

~Tomasz

Tomasz Lipowski, trener uważności – profil na facebook lub linkedin – specjalizuję się w nauczaniu medytacji mindfulness opartym na otwartej świadomości. Medytację Mindfulness – Vipassanę studiowałem i praktykowałem w centrum medytacyjnym Wat Tam Wua w Tajlandii. Po za codzienną medytacją, jestem także aktywny biznesowo, co pomaga mi tworzyć unikatową ofertę rozwiązań dla firm. Podczas pielgrzymek indywidualnych, tzw. medytacji chodzonej, przeszedłem tysiące kilometrów czynnie praktykując mindfulness. Wiedzę na temat jogi, religii, psychologi, filozofii i pracy umysłu pozyskiwałem w Indiach, Europie oraz Azji Południowo – Wschodniej. Teoretycznie wspieram się również zasobami z centrum medytacyjnego Spirit Rock w USA oraz wiedzą pozyskiwaną od Joginów, między innymi od Sayadaw U Tejaniya, Jaggi Vasudev, Yogiraj SatGurunath Siddhanath, Ajahn Brahm czy Jiddu Krishnamurti. Stacjonuję w Polsce – w Gliwicach, praktykuję jogę każdego dnia, głównie Vipassana Yoga, Mindfulness Yoga, Karma Yoga, oraz Saranagati Yoga.

Marcin Wozich – zobacz profil na facebook – większą część roku stacjonuje w Tajlandii, w Pai. Na ścieżce medytacji od 20 lat, którą kroczy niezmiennie praktykując mindfulness i inne techniki jogi. Marcin całymi latami studiował medytację i zgłębiał zakamarki umysłu nieustannie rozwijając świadomość. Swoją praktykę rozwija w Indiach, Nepalu oraz Tajlandii z joginami z całego świata. Całe przedsięwzięcie wspiera zarówno duchowo, merytorycznie jak i dzieląc się swoim doświadczaniem. Marcin specjalizuje się w jodze opartej na bezpośrednim przepływie energii – Saranagati Yoga.

Koniecznie zajrzyj też na blog Marcina, znajdziesz tam dużo ciekawej wiedzy – http://cafesamadhi.com/

Alicja Małgorzata Poloczek – zobacz profil na facebook oraz @paniodjogi – praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w licznych warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. w Mołdawii, Niemczech oraz Indiach. Certyfikat nauczycielski 200 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu (Indie). Od 2016 roku członek Yoga Alliance International.

Sylwia Młyńczak– zobacz profil na facebook oraz instagram– praktykę jogi rozpoczęła w Londynie, próbując odzyskać utraconą równowagę ciała i ducha. Eksperymentowała z różnymi stylami, poszukując najbardziej optymalnego dla siebie, aż trafiła na Baptiste Power Vinyasa Flow. Uważa, że joga jest dla wszystkich, starszych i młodszych, szczupłych i tęższych. Ciała ludzkie różnią się budową, dlatego wykonanie poszczególnych pozycji jest inne dla każdego. Dla niej joga to zjednoczenie ciała i umysłu, styl życia na macie i poza matą. Członkini Joga Alliance International, nauczycielka jogi i rozwoju osobistego.