GlobVenture

uważność w praktyce

Medytatorzy GlobVenture

Projekt https://globventure.pl/ to uważne usługi dla firm i osób indywidualnych. Kursy, szkolenia, warsztaty, prelekcje, wyjazdy wakacyjne, lekcje jogi i sesje medytacji… aż w końcu cały wachlarz usług mindful business – wszystko co skupia się wokół praktyki rozwoju uważności. Przekazujemy wyselekcjonowane i wypróbowane na własnych głowach formy medytacji, takie jak uważność czyli mindfulness, vipassana, samatha, mantry, saranagati joga i wiele innych!

Zobacz także naszą drugą stronę zdrowyumysl.eu

“Mindfulness jest moim życiem, zarówno prywatnym jak i zawodowym. Na przestrzeni lat prowadziłem zajęcia m.in. w Tajlandii, Indiach, Meksyku, Belize, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji, Węgrzech, Turcji i Gruzji. Zdobywałem także doświadczenie w biznesie. Na bazie tej wiedzy dzisiaj prowadzę szkolenia dla firm, branży turystycznej, uczelni i klienta indywidualnego

Uczę medytacji mindfulness – uczę jak żyć pełnią świadomego życia. „

~Tomasz

Tomasz Lipowski, trener uważności i praktyk biznesu – specjalizuję się w nauczaniu medytacji i usługach business consultingu opartych o praktykę uważności. Medytację Mindfulness – Vipassanę studiowałem i praktykowałem w centrum medytacyjnym Wat Tam Wua w Tajlandii. Po za codzienną praktyką duchową, jestem także aktywny biznesowo, co pomaga mi łączyć, pozornie, dwa różne światy (więcej informacji na LinkedIn). Wiedzę na temat jogi, religii, psychologii, filozofii, pracy umysłu, a wreszcie duchowości pozyskiwałem od nauczycieli w Indiach, Europie oraz Azji Południowo – Wschodniej. Teoretycznie wspieram się również zasobami z różnych centrów medytacyjnych na całym świecie oraz wiedzą pozyskiwaną od joginów i nauczycieli pracujących w różnych nurtach i z różnymi narzędziami. Dlatego również sam w swojej pracy łączę różne style szeroko pojętej „jogi”, są to m.in. Vipassana Yoga, Mindfulness Yoga, Karma Yoga, oraz Saranagati Yoga i Metta. Moją ulubioną formą praktyki medytacji jest medytacja chodzona. Pomimo szerokiego wachlarzu narzędzi, zawsze wracam do buddyjskich podstaw… pomaga mi to odnaleźć spokój i zachować czystą oraz szeroką perspektywę. Zobacz także inne moje projekty: www.zdrowyumysl.eu; www.the-umbrella.net.

Marcin Wozich – zobacz profil na facebook – większą część roku stacjonuje w Tajlandii, w Pai. Na ścieżce medytacji od 20 lat, którą kroczy niezmiennie praktykując mindfulness i inne techniki jogi. Marcin całymi latami studiował medytację i zgłębiał zakamarki umysłu nieustannie rozwijając świadomość. Swoją praktykę rozwija w Indiach, Nepalu oraz Tajlandii z joginami z całego świata. Całe przedsięwzięcie wspiera zarówno duchowo, merytorycznie jak i dzieląc się swoim doświadczaniem. Marcin specjalizuje się w jodze opartej na bezpośrednim przepływie energii – Saranagati Yoga. Koniecznie zajrzyj też na blog Marcina, znajdziesz tam dużo ciekawej wiedzy – http://cafesamadhi.com/

Alicja Małgorzata Poloczek – zobacz profil na facebook oraz @paniodjogi – praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w licznych warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. w Mołdawii, Niemczech oraz Indiach. Certyfikat nauczycielski 200 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu (Indie). Od 2016 roku członek Yoga Alliance International.

Sylwia Młyńczak– zobacz profil na facebook oraz instagram– praktykę jogi rozpoczęła w Londynie, próbując odzyskać utraconą równowagę ciała i ducha. Eksperymentowała z różnymi stylami, poszukując najbardziej optymalnego dla siebie, aż trafiła na Baptiste Power Vinyasa Flow. Uważa, że joga jest dla wszystkich, starszych i młodszych, szczupłych i tęższych. Ciała ludzkie różnią się budową, dlatego wykonanie poszczególnych pozycji jest inne dla każdego. Dla niej joga to zjednoczenie ciała i umysłu, styl życia na macie i poza matą. Członkini Joga Alliance International, nauczycielka jogi i rozwoju osobistego.