GlobVenture

medytacja indywidualna, kursy i wakacje mindfulness

Osoby prowadzące kursy i zaangażowane w projekt

 

Prowadzącym kursy uważności oraz organizatorem wakacji mindfulness jest Tomasz Lipowski. Zależnie od rodzaju wyjazdu, zespół ulega powiększeniu, również o osoby uczące jogi.

 

Czytaj więcej o wakacjach mindfulness lub sprawdź wszystkie nasze projekty!

Tomasz Lipowski – profil na facebook – nauczyciel medytacji mindfulness, mieszka w Gliwicach na Śląsku – uczył się uważności podróżując i poznając kultury na całym świecie. Medytację Mindfulness – Vipassane studiował i praktykował w centrum medytacyjnym Wat Tam Wua w Tajlandii w 2013 i 2018 roku. Wiedzę na temat jogi, religii, psychologi, filozofii i pracy umysłu pozyskiwał podczas praktyki w Indiach, Europie, Azji Południowo – Wschodniej oraz z centrum medytacji Spirit Rock w USA. Aktualnie stacjonuje w Polsce, praktykując różne formy jogi każdego dnia, są to: Vipassana Yoga, Mindfulness Yoga, Kriya Yoga, Karma Yoga, ale głównie Saranagati Yoga. Wiedzę pozyskuje od joginów na całym świecie, między innymi: Sayadaw U Tejaniya, Jaggi Vasudev, Yogiraj SatGurunath Siddhanath, Ajahn Brahm czy Jiddu Krishnamurti . Uczy jogi, specjalizuje się w intuicyjnym nauczaniu medytacji mindfulness.

Posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu i organizacji:

Prowadzi kursy medytacji mindfulness zarówno w języku polskim jak i angielskim, a doświadczenie biznesowe, niezbędne do prowadzenia treningów uważności dla biznesu, możesz sprawdzić na linkedin.

Alicja Małgorzata Poloczek – zobacz profil na facebook oraz @paniodjogi – praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w licznych warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. w Mołdawii, Niemczech oraz Indiach. Certyfikat nauczycielski 200 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu (Indie). Od 2016 roku członek Yoga Alliance International.

Sylwia Młyńczak– zobacz profil na facebook oraz instagram– praktykę jogi rozpoczęła w Londynie, próbując odzyskać utraconą równowagę ciała i ducha. Eksperymentowała z różnymi stylami, poszukując najbardziej optymalnego dla siebie, aż trafiła na Baptiste Power Vinyasa Flow. Uważa, że joga jest dla wszystkich, starszych i młodszych, szczupłych i tęższych. Ciała ludzkie różnią się budową, dlatego wykonanie poszczególnych pozycji jest inne dla każdego. Dla niej joga to zjednoczenie ciała i umysłu, styl życia na macie i poza matą. Członkini Joga Alliance International, nauczycielka jogi i rozwoju osobistego.

Marcin Wozich – zobacz profil na facebook – większą część roku stacjonuje w Tajlandii, w Pai gdzie jest naszą ostoją. Na ścieżce medytacji od 20 lat, którą kroczy niezmiennie praktykując mindfulness i inne techniki jogi każdego dnia. Całe przedsięwzięcie wspiera duchowo i intelektualnie, czasami udaje nam się zorganizować wspólne dyskusje czy medytacje, w różnych zakątkach świata. Marcin swoją praktykę rozwija w Indiach, Nepalu oraz Tajlandii, praktykując z joginami z całego świata. Specjalizuje się w jodze opartej na bezpośrednim przepływie energii – Saranagati Yoga.